Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzgun 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Dila Kuzgun ile nikah kıyıyor!
Kuzgun 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Dila Kuzgun ile nikah kıyıyor!
Kuzgun 8. yeni bölüm fragmanı bugün Star TV'de ekranan geldi Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Dila, Kuzgun'a ondan nefret ettiğini onu sevdiği için kalbinden de nefret ettiğini söylüyor. Kuzgun ilgilenmediğini söylediğinde ise ona tokat atmaya çalışıyor. Ancak en büyük sürprizi ise yine ikisi yapıyor; Dila ve Kuzgun nikah kıyıyor. İşte Kuzgun 8. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Mart 2019 - 00:27

KUZGUN 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KUZGUN 8. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 7. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Meryem, kızı Kumru’nun yardımıyla bulduğu adrese gider. Karşısına çıkan Terzi Derviş’e kendini tanıtır. Mektubu Derviş’e verir ve mektupta yazılanları kendisi ona okur ve ardından “Kimsin sen Derviş Efendié diye sorar. Derviş eli kirli biri olduğunu söyler.

KUZGUN İÇİN ÇOK GEÇ

Meryem, kocası kadar çaresiz olduğunu söyleyince Derviş onu dükkana davet eder. Oğlunun intikam için döndüğünü söyleyerek 20 yıl önce yapamadığı yardımı şimdi yapmasını ister. Derviş Kuzgun’u girdiği yoldan artık kimsenin çıkaramayacağını söyler.

POLİSLER RIFAT’I GÖZALTINA ALIYOR

Kuzgun Bilgin Ailesi ile kahvaltıdayken polis ekipleri gelir. Dila neler olduğunu anlamaya çalışırken Rıfat polislere “Buyrun” der. Rıfat gözaltına alınacağını öğrenir. Dila hangi şüphe ve ne sebeple gözaltına alındığını sorar. Rıfat’ın lojistik araçlarında yüklü miktarda uyuşturucu bulunduğu bilgisini alır.

DİLA ŞOK GEÇİRİYOR

Dila duydukları karşısında şoe olur, babasına döner bu sırada Rıfat kalbini tutar. Dila hastaneye gitmeleri gerektiğini söyleyerek Ali’den ambulans çağırmasını ister. Rıfat iyi olduğunu söyler. Polisler ellerine kelepçe takmaya çalışırken, Dila direnmek ister ancak onun da gözaltına alınacağı söylenir. Rıfat Dila’ya “tamam” der ve kelepçelenerek ekip arabasına götürülür. Dila gözyaşları içerisinde babasına onu kurtaracağını haykırır. Rıfat polisler ile birlikte giderken Dila peşinden koşar.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

Babasının gözaltına alınmasının ardından onu kurtarmak için seferber olan Dila bu işin arkasındaki kişinin kuzgun olduğunu çok geçmeden anlar. Kugun ile yüzleşen Dila, onun nasıl olupta insanlıktan bu kadar çıkmış olduğunu söyleyerek, “sen bana bunu nasıl yapabildin Kuzgun” diye sorar. Kuzgun da onun o ailedeki en iyi şey olduğunu söyler ve “ama sen bu acıyı yaşamayacaksın diye mi vazgeçelim adaletten avukat hanım” cevabını verir.

KUZGUN: YOLUMA ÇIKAN KİMSEYE ACIMAYACAĞIM

Dila’ya onun babası yüzünden babasının hapis yattığını ve yine onun babasının babasını sattığını söyler. Bu sözler karşısında Dila ne söyleyeceğini bilemez. Kuzgun yoluna çıkan kimseye acımadığını ve acımayacağını söyleyerek “tek cezan kimsesiz kalmak olsun” der. Dila’nın yüzüne haykırır. Mahkemeye çıkacağı günü bekleyen Rıfat’ın ziyaretine giden Dila babasından o olmadan Bilgin Ailesi’nden kimseyi yaşatmayacaklarını bildiklerinden dolayı da kendisini içerde yaşatmayacaklarını öğrenir.