Kuzgun sezon finali (16. bölüm) fragmanı yayında! Kuzgun’a büyük şok!

Kuzgun dizisi bu hafta 16. bölümü ile sezon finali yapıyor. Dizinin sezon finalinden ilk fragman da geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Kuzgun Meryem'e Derviş'in dedeleri olduğunu açıklıyor. Derviş Ali'nin canının bağışlanması karşılığında Meryem'i kaçırmasını istiyor. Kuzgun, Ali'nin başına silah dayıyor ve annesini kaçırma emrini kimin verdiğini öğreniyor. İşte Kuzgun 16. yeni bölüm fragmanı...

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 15. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kudret beraberinde polislerle bilikte Ali’yi gözaltına almak için holding binasına gelir. Gözaltına alındığını öğrenen Ali sebebini sorar. Kudret emniyette öğeneceğini söyler. Ali polislerle gitmeden önce Dila’ya panik yapmamasını sadece babası ile ilgilenmesini söyler. Dila Kudret’e ne yapmaya çalıştığını sorar. Kudret de Dila’ya adaletten yana olması için bir şans verdiğini söyleyerek, “Sen tarafını seçtin, sen de ailende korumamda değilsiniz” der. Kudret gittikten sonra sekreter Dila’ya bir telefon uzatır. Telefonu alan Dila bir mesajla karşılaşır. Mesajda kimin ölmesini istediği yazmaktadır. Dila şoke olur. Dila hiçbirine zarar vermemesini hatanın bedelini ona ödetmesini yazar. Bu sırada Meryem Dila’nın yanına gelir. Meryem Rıfat’ın nerede olduğunu sorar. Dila nerde olduğunu bilmediğini babasının kaçırıldığını söyler. Ardından Meryem’e eğer biliyorsa nerde olduğunu söylemesini ister. Meryem de “Galiba nerde olduğunu biliyorum” der. Bu sırada telefona ikinci mesaj gelir. Mesajda 60 dakikası olduğu yazmaktadır. Dila paniklemiştir. Meryem’den nerde olduğunu söylemesini ister. Rıfat limandaki konteynerlerin birinin içinde eli ağzı ve ayakları bağlı bir şekilde tutulmaktadır. Dila limana gelir ve babasının adını haykırır. Delirmiş bir şekilde onu bulmak için koşturur. Bazı knteynerlerin içini açar fakat onu bulamaz. Babasının adını duyması için var gücüyle bağırır. Rıfat sesini duyar. Ona seslenmeye çalışsa da sesini duyuramaz. Tam o sırada babasının hangi konternerin içinde olduğuna dair mesaj gelir. Dila konteyneri bulur. Rıfat çaresizce bağırmaya çalışır ancak nafile bir çabadır. Dila konteynerin kapağını açmak üzeredir. Ancak kapağı açtığı anda Rıfat ölecektir. Rıfat sonunun geldiğini anlamıştır. Dila kapağı açar ve kağın arkasındaki düzenek devreye girer ve Rıfat vurulur. Dila şoke olmuştur. Babasının yanına gider, Rıfat son anlarını yaşamaktadır. Dila panik halinde babsını çözüp hastaneye götürmenin niyeti,ndedir. Rıfat’ın son sözleri “Sen yapmadın” olur. Dila gözyaşları içerisinde onu kurtarmaya çalışsa da Rıfat son nefesini vermiştir. Dila babasının öldüğüne inanmak istemez ve feryat eder. Kuzgun Dila’nın feryatlarını uzakta dinlemektedir.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

Dila babasının öldüğüne bir türlü inanamaz. Hala onun kalkmasını ister. Çaresizce konteynerden dışarı çıkar. Ambulans çağırır. Bu sırada karşısında Kuzgun’u görür. Babasının ölümünün acısıyla Kuzgun’a koşar. Olanı biteni anlatmaya çalışır. Kuzgun’dan yardım ister. Elinden tutarak babasına doğru götürmeye çalışır. Kuzgun ifadesiz bir şekilde yüzüne bakar. Dila sonunda onun yapıp yamdağını anlamaya çalışr. Kuzgun’a “Yapmadım de, ben yapmadım de” diye öfkeyle bağırır.

“BANA BEHRAM’I VER”

Dila babasının ölümünden Kuzgun’un sorumlu olduğu gerçeğini kabul edemese de sonunda onunla yüzleşir. Kuzgun, Dila’ya suçlu babasını dışarı çıkarmak için kendisini sattığını söylediğinde, Dila öfkeyle “sen babamın katilisin Kuzgun. Bana babamı kendi ellerimle öldürttünüz, benim için sadece birşey yap. Bana Behram’ı ver” der. Kuzgun bu teklife karşılık olarak “Baban senin baban ya, Behram da benim dedem” der. Dila şoke olur.