Kuzgun yeni sezon ne zaman? Kuzgun ne zaman başlayacak?

Kuzgun ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Kuzgun dizisinin sezon finalinde; Kuzgun ve Ali arasında ipler geriliyor ve düşmanlıkları başka bir boyuta taşınıyor. Kartal'ı ateşe atan Ali ve Kutun arasında hesaplaşma yaşanırken, Dila babasının intikamını almak için Behram'dan hesap soracağını dile getiriyor. Derviş Kuzgun'un Dila'ya olan zaafından bir an önce kurtulması ve ondan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kuruyor. Dila silahını Derviş'e doğrulturken Kuzgun da silahını sevdiği kadına doğrultmak zorunda kalıyor. Peki Kuzgun yeni sezon ne zaman? Yeni sezonda hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Kuzgun dizisinin yeni bölümleri ile ilgili merak edilenler...

Kuzgun yeni sezon ne zaman? Kuzgun ne zaman başlayacak?

Kuzgun dizisi ilk sezon finalini yaptı. Oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanrıöğen ve Hatice Aslan gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Kuzgun dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler…

KUZGUN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayın hayatına bu sezon başlayan Kuzgun dizisi ilk olarak 13 Şubat’ta ekrana gelmişti. İlk sezon finalini veren dizinin Eylül ayı içinde yeniden ekranda olması bekleniyor.

KUZGUN 16. BÖLÜM ÖZETİ: SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Dila gizlice girdiği Behram'ın evinde fotoğraf albümünü karıştırırken Yusuf Adıvar'ın Behram'ın oğlu olduğunu öğrenir. Bu sırada Kuzgun ise Ferman'ın evinde etrafı dolaşırken gözüne bir fotoğraf takılır. Fotoğraftaki adamın babası olduğunu görünce şoke olur. Resimdeki tarih babasının ölüm tarihinden iki yıl sonrasını göstermektedir. Dila gördüklerine inanamaz. Behram Adıvar'ın Derviş olduğunu anlar. Kuzgun Cihan'a babasının hayatta olduğunu söyleyerek, “onu bulmadan aldığım her nefes artık bana haram” der. Dila ise “Artık seni benden kim kurtaracak Derviş Cevher” diye konuşur.

KUZGUN DERVİŞ'E FERMAN'I SORUYOR

Kuzgun doğruca Derviş'in dükkanına gider. Yanında getirdiği bardağı göstererek parmak izinin sahibini bulmasını ister. Dila ise karakolda bulunan abisinin yanına gider. Ali Ferman ile bir anlaşma yaptığını söyler. Kuzgun babası ile Ferman olduğu sandığı kişinin fotoğrafını Derviş'e göstererek, fotoğraftaki çocuğun Ferman olup olmadığını sorar. Derviş, Ferman'ın bilerek o fotoğrafı koymuş olabileceğini söyler.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

Dila Ferman'a güvenemeyeceklerini söylese de Ali, Behram'a da güvenemeyeceklerini söyler. Behram ile Kuzgun'a karşı savaş verdiklerini anlatır. Dila onun bir savaşta olmadığını söyleyince Ali Ferman'ın ona yardımcı olacak tek kişi olduğunu söyler. Dila Behram'dan intikam alacağını söyler. Ali'nin endişelenmesine fırsat vermez ve “Bana güven” der.

DERVİŞ'TEN DİLAYA ANLAŞMA TEKLİFİ

Cihan Kuzgun'a bazı belgeler göstererek Bilginler'e ait bazı mülklerin satışa çıktığını haber verir. Bu gayrimenkullerden bir de Dila'nın ve abisinin oturduğu evdir. Kuzgun Cihan'a hepsini toplamaları talimatını verir. Bu sırada Derviş Dila'yı arayarak onu evin ilerisinde beklediğini söyler. Dila Derviş'in aracına biner. Derviş, Dila'nın Ferman'dan telefon aldığını bildiğini söyleyerek ona bir anlaşma teklif eder. Anlaşmanın şartlarını yerine getirdiğinde Behram Adıvar'ın hayatından tamamen çıkacaktır. Dila anlaşmayı kabul ettiğini Derviş'e söyler.

Derviş'in Dila ile buluştuğunu öğrenen Kuzgun onun dükkanına gider. Derviş'e neden Dila ile buluştuğunu sorar. Derviş şoke olur. Kuzgun Dila'dan uzak durmasını söyleyerek “Bu da son sözüm” diyerek dükkandan ayrılır.