Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kylie Jenner anne oldu
Kylie Jenner anne oldu
Kim Kardashian geride bıraktığımız günlerde taşıyıcı anne aracılığıyla üçüncü çocuğunu kucağına almıştı. Şubat ayının ilk günü de 20 yaşındaki Kylie Jenner anne oldu.
Magazin 5 Şubat 2018 - 08:02

Geride bıraktığımız yılın ortalarında birlikte olmaya başladığı rapçi sevgilisi Travis Scott’tan hamile kalan ve bu sürprizi bir süre gizli tutan Kylie Jenner geride bıraktığımız günlerde 1 Şubat’ta anneliği tattı. Kardashian ailesinin üyelerinden olan ve o da ablaları kadar popülerliğin tadını çıkartan Kylie’nin anneliğini ablası Khloe de yaptığı bir paylaşımla kutladı. İkisinin hamile olduğu bir dönemde çekilmiş fotoğraflardan birini paylaşan Khloe şunları yazdı: “Tebrikler tatlı Kylie! Ne büyüleyici bir yolculuk oldu! Milyonlarca yıl geçse de bu özel deneyimi birlikte yaşayacağımızı düşünemezdim. Bu benim için çok özel bir deneyim oldu. Büyük anneden küçük anneye sevgilerle…”

kylie-ic
Son güncelleme: 10:41 - 05.02.2018