Sözcü Plus Giriş

Kylie’den kızına tepki çeken hediye! Okul çantası 93 bin lira

Kylie Jenner kızının 'okula dönüş' temalı görüntülerini sosyal medya hesabında paylaşınca eleştirilerin hedefi oldu. İki yaşındaki Stormi'nin sırtındaki çantanın 90 bin lirayı aşan fiyatı tepki topladı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:44, 01/10/2020
Kylie’den kızına tepki çeken hediye! Okul çantası 93 bin lira

ABD’de reality şov programıyla üne kavuşan Kardashian ailesinin üyelerinden Kylie Jenner, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Kurduğu kozmetik markasıyla büyük bir servetin sahibi olan ve kısa sürede aile içindeki en çok gelir elde eden isim haline gelen 23 yaşındaki Jenner, kızına aldığı pahalı hediyelerle sosyal medyanın gündemine oturuyor.

Kylie Jenner.

2 yaşındaki kızının okula dönüşünü duyuran Jenner, Stormi’nin evde eğitimi öncesi fotoğraf ve videolar paylaştı. Görüntülerde küçük çocuğun sırtındaki Hermès marka çanta ve kulağındaki elmas küpeler dikkat çekti.

Kylie Jenner ve kızı Stormi.

Stormi’nin yeni çantasının 12 bin dolar (93 bin TL) olduğunu yazan takipçileri, küçük çocuğa bu yaşta pahalı hediyeler verdiği için Jenner’ı eleştirdi.

Kylie Jenner.

Stormi, Jenner’ın ünlü rapçi Travis Scott’la olan beraberliğinden 2018’de dünyaya gelmişti.

İlginizi ÇekebilirKylie Jenner, Photoshop kurbanı oldu! Takipçileri fark edince...Kylie Jenner, Photoshop kurbanı oldu! Takipçileri fark edince...

 

İlginizi ÇekebilirKylie Jenner'dan klip sürpriziKylie Jenner'dan klip sürprizi
Yayınlanma Tarihi:09:33,