Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
La Casa De Papel’in üçüncü sezonu geliyor! İşte La Casa De Papel 3. sezon yayın tarihi!
La Casa De Papel’in üçüncü sezonu geliyor! İşte La Casa De Papel 3. sezon yayın tarihi!
La Casa De Papel'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre dizinin izleyicilerini sevindiren haber geldi.
Magazin 18 Nisan 2018 - 13:46

Dünya çapında izlenen La Casa De Papel’in üçüncü sezonu geliyor. La Casa De Papel’in Twitter hesabından yapılan paylaşımda dizinin takipçilerini sevindiren haber geldi. Yayınlanan videoda oyuncular; ‘Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor’ mesajıyla izleyiciler heyecanlandı.Dizinin oyuncuları şahsi Instagram adreslerinde de yeni sezona dair paylaşımlar yapıyor.

2019 SENESİNDE YAYINA GİRECEK

Netflix Türkiye’nin Twitter adresinde de yayınlanan videoya göre La Casa De Papel’in yeni sezonu 2019’da yayına girecek.

Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisi. 2 parça halinde yayınlanan tek sezonluk bir dizidir. 2 Mayıs 2017’de ilk kez yayınlanmış, 23 Kasım 2017’de sona ermiştir. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores gibi oyuncular oynamaktadır.

İki sezondan oluşan dizinin ilk sezonunun süreleri yeniden düzenlenerek 9 bölümden 13 bölüme çıkartılmıştı.

İkinci sezonu ise 6 bölüm olan dizinin final yaptığı düşünülmüştü.

 

Son güncelleme: 13:50 - 18.04.2018