Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Labirent: Ölümcül Kaçış konusu ne? Labirent Ölümcül Kaçış oyuncuları…
Labirent: Ölümcül Kaçış konusu ne? Labirent Ölümcül Kaçış oyuncuları…
Labirent Ölümcül Kaçış, aksiyon türünde seyirci karşısına çıktı. Başrolünde Dylan O'Brien'ın rol aldığı filmde yönetmenlik koltuğunda Wes Ball oturuyor. Labirent Ölümcül Kaçış filmi, 2014 yılında çekildi. İşte Labirent Ölümcül Kaçış filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
Magazin 1 Şubat 2019 - 18:19

Labirent Ölümcül Kaçış fliminde aksiyon ve bilimkurgu sahneleri seyircileri mest ediyor. Oyuncu kadrosunda Dylan O’Brien, Kong Lee, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario yer alan Labirent Ölümcül Kaçış filmi konusu ve oyuncuları haberimizin içerisinde yer alıyor.

LABİRENT ÖLÜMCÜL KAÇIŞ KONUSU

Thomas bir anda uyanır ve yukarı doğru hareket halindeki bir asansörde olduğunu fark eder. Asansörün kapıları açılınca karşısında kendi yaşlarında bir grup genç görür. Koloni gibi görünen bu grup, onu bir kayranda karşılamıştır. Devasa büyüklükteki duvarlarla çevrelenen bu geniş alanda Thomas ne kendisini, ne ailesini ne de geçmişini hatırlamamaktadır. Dahası karşısındaki “Kayranlılar” da tıpkı kendisi gibi buraya nasıl ve neden getirildiklerini bilmemektedirler. Tek bildikleri şey, her sabah labirente gidilen dev bir kapının açıldığıdır. Güneş batarken ise kapı kapanıyordur. Üstelik her 30 günde bir asansörle gruba yeni bir genç gelmektedir. Thomas'ın ardındansa beklenmedik bir şekilde, bir hafta sonra Teresa adında bir genç kızı bırakılır. Thomas şimdi hem kayran sakinlerinin hem de geçmişte bir yerlerden hatırladığı bu labirentin sırrını çözmeye çalışacaktır.

LABİRENT ÖLÜMCÜL KAÇIŞ OYUNCULARI

Labirent Ölümcül Kaçış oyuncuları; Dylan O’Brien, Kong Lee, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario

Etiketler