Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lanet olası, her şeyi mahvetti!
Lanet olası, her şeyi mahvetti!
Tipi itibariyle Kardashian ailesine pek benzemeyen Khloe Kardashian, dün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla önce kafaları karıştırdı, sonra gerçek ortaya çıktı!
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 20 Nisan 2017 - 11:17

Gün geçmiyor ki bir Kardashian haberi ile karşı karşıya kalmayalım. Dedik ya bu aile ne yapsa konuluşuluyor. Dün de ailenin bir başka güzeli olan Khloe Kardashian Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı.
screenshot_20170419-223659_resizedFotoğraftaki kişi ablası Kim Kardashian’dı. Yazının altını okuduğunuzda ilk başta anlam veremiyorsunuz. Zira “Lanet olsun. Her şeyi berbat etti. Kahretsin” gibi cümlelerle karşılaşıyorsunuz.
1Sonrasında anlaşılıyor ki ablasına övgüler yağdırmak için bu satırları yazmış. Zaten sonunda ablasının vücudunun ne kadar harika olduğuna değinerek kendisinin de motive olması gerektiğini belirtmiş. “Harika görünüyorsun Keeks” diyen Khloe’nin fotoğrafı bir milyonun üzerinde beğeni aldı.
kapak3