Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lejyoner İstanbul’a çıkarma yaptı
Lejyoner İstanbul’a çıkarma yaptı
Sparta Prag'ta forma giyen Semih Kaya ile bu sezon Roma'da göğsümüzü kabartan Cengiz Ünder, İstanbul'a çıkarma yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Ocak 2019 - 13:38

Türk futbolunun son zamanlarda yetiştirdiği büyük yeteneklerden birisi olan Cengiz Ünder, geçtiğimiz gün Zorlu AVM’de görüntülendi. Roma’da gösterdiği üst düzey performans ile Türklerin yanı sıra İtalyanların da büyük sevgisini ve takdirini kazanan Ünder, mütevazı tavırları ile dikkat çekti. Yakın bir arkadaşı ile birlikte AVM’de alışveriş yapan başarılı futbolcu, alışveriş sonrasında yemek yedi. Futbolseverlerin yoğun ilgisine kayıtsız kalmayan Ünder, yanına gelen tüm sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

cengiz-under

Cengiz Ünder

“HAVASINA SUYUNA ALIŞTIM”

Geçtiğimiz sezon Galatasaray'dan Çek Cumhuriyeti takımı Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya da aynı AVM’de eşi Yasemen Saylar ile birlikteydi. Başa başa öğle yemeği yiyen çift, yaklaşık üç saat vakit geçirdikten sonra kendi araçlarıyla AVM'den ayrıldılar. Kendine yöneltilen sorulara cevap veren Kaya, “Prag'ın havasına suyuna alıştım. Her şey gayet yolunda zaman ne gösterir bilemeyiz” açıklamasında bulundu.

semih-kaya

Semih Kaya ve Yasemen Saylar