Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leke 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cem, Yasemin’den etkileniyor
Leke 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cem, Yasemin’den etkileniyor
Leke 3. bölüm fragmanları yayınlandı. Leke dizisinin 2. son bölümünde; Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs'ı arar ama ulaşamaz. Arda'yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Kanal D bu sezon ekrana birçok yeni dizi getirdi ancak bu dizilerin birçoğu reyting rekortmeni diziler karşısında tutunamadı. Şimdi ise Leke dizisinin başarılı olup olamayacağı merak ediliyor. İşte Leke 2. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Nisan 2019 - 23:35

LEKE 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI


LEKE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Leke 2. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burak Sevinç ile Melis Sözen’in yer aldığı dizinin reyting macerası merak ediliyor. Dizinin son bölümünde; Şirin, Yasemin’in teknede olduğunu Serpil’den öğrenir. Karakola gidip Yasemin’i kurtarmak istese de karşısında Meto’yu bulur, başarılı olamaz. İşte Leke 2. son bölüm izleme linki…

LEKE 3. SON BÖLÜM İZLE

Cem, Arda’yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda’nın ağabeyi Cem’e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?

Birkan, Yasemin’i nezaretten çıkarır. Yasemin sürpriz bir şekilde serbest kalmıştır fakat içinde Murat’ın ameliyat parası olan çantası kayıptır. Yasemin, ameliyat olacağı için tarifsiz mutluluk yaşayan Murat’a, ameliyat olamayacağını söyleyebilecek midir?

Arda artık annesi Belkıs’la yaşamaya başlamıştır. Haberi alan Cem yıkılır. Cem, Arda’nın kararına karşı çıkacak mıdır?

Cem, Yasemin’i tanıdıkça ondan etkilenmeye başlar. Cem kendini aşka teslim edecek midir?

 

Son güncelleme: 15:54 - 26.04.2019