Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leke 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cem’e çok ağır sözler! (Leke 3. yeni bölüm izle)
Leke 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cem’e çok ağır sözler! (Leke 3. yeni bölüm izle)
Leke 3. yeni bölümü ile Kanal D'de seyirci karşısına çıktı. Leke 3. bölümde; Yasemin, Cem’le yüzleşmek için şirkete gider. Cem'e yaptıklarından dolayı ağır sözler sarfediyor. Cem yaptığı hatanın farkına varıyor ve özür dilemek için özür çiçeği gönderiyor. Emniyette tekne baskını olayı yüzünden köşeye sıkışan Birkan, yeni operasyon için düğmeye basıyor. Arda yeniden gözaltına alınırken Yasemin'in de gözaltına alınıp alınmayacağı merak ediliyor. Şirin Serpil'in gönderdiği yeni işte ölümle burun buruna geliyor. Ferhan ise Belkıs'ın yıllar sonra neden ortaya çıktığını araştırmaya karar veriyor. Son bölümün ardından Leke yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte 4. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 22:42

Leke 3. yeni bölümü bugün yayınlandı. Leke 3. bölümünde; Yasemin, Cem’le bir daha görüşmek istemediğini kardeşi Murat’a anlatmaya çalışıyor ancak Murat’ın hırçınlığı karşısında şoke oluyor. Murat’ı ziyarete gittiğinde hiç beklemediği bir misafirle karşılaşınca ikinci şoku yaşıyor. Ferhan’ın Belkıs’ın geri dönüşü ile ilgili çaldığı kapı Cem ve Yasemin’i büyük bir tehlikenin eşiğine getiriyor. Pelin ve Mehmet’in eline Cem ile ilgili büyük bir koz geçiyor. Cem bir kez daha iş hayatında kardeşi ile sınanıyor.  İşte 3. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

LEKE 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

LEKE 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Cem, annesi Belkıs’ın kardeşi Arda’ya yeni bir şirket kurduğunu öğrendiğinde çılgına dönüyor. Arda’nın yeni şirketine giderek kardeşine Belkıs konusunda uyarıyor. Akşam yemekte kardeşi ve annesini görünce büyük bir yıkım yaşıyor. Belkıs Cem’i görünce restorandan çıkıp gitmek ister ancak Arda bunu reddeder. Bu sırada Birkan Yasemi’i telefonla arar. Yasemin Şirin ile ilgili sorular sorar ardından da ne yaptığını sorar. Ona dışarı çıkmayı teklif eder ancak Yasemin gece çıkmadığını söyler. Yasemin’e kardeşinin durumunu sorar. Yasemin ne diyeceğini bilemez.

CEM MEHMET’İN YAKASINA YAPIŞIYOR

Cem, restoranın tuvaletindeyken Mehmet çıkagelir. Cem’e kardeşi Arda ve Belkıs ile ilgili bir takım sözler sarf eder. Cem sonunda öfkeyle Mehmet’in yakasına yapışır ve “Doğru konuş” diyerek uyarır. Mehmet Cem’in elinden kurtulmayı başarır. “ne yapıyorsun” der ve çıkıp gider.

“BUNU DA MI İNKAR EDECEKSİN!”

Yemekten sonra Ekber’in yanına giden Cem, restoranda yaşadıklarını anlatır. Ekber, Cem’in Mehmet’e verdiği tepki ile ilgili bazı şeyler söyler ve “Belkıs’ın annen olduğunu kimseden gizlemene gerek yok. Arda nasıl olsa orda burda söyleyecek” diyerek ona tavsiyelerde bulunur. Ardından da “kızla ne yaptın” der. Cem şaşırır “Ne kızı?” diye cevap verir. Ekber de “bunu da mı inkar edeceksin” diyerek Cem’e inanmadığını belli eder.

BİRKAN YASEMİN’İ TAKİP EDİYOR

Cem gece Yasemin’i arayarak buluşmayı teklif eder. Yasemin’in teklifini kabul etmesi Cem’in içindeki şüpheyi depreştirir. Telefonu kapattıktan sonra kendi kendine “dünden hazırmış” der. Sabah Yasemin Cem ile buluşmak için yola çıktığında Birkan kapısının önünde onu gözlemektedir. Yasemin’i takip eder. Yasemin durağa gelir. Uzaktan onu gözlerken telefonu çalar. Hakan Müdür onu arar. Hakan ona gelmesini ister ve “15 dakikaya kadar burada ol” talimatını verir. Birkan çok bozulur.

LEKE SON BÖLÜM İZLE

EKBER’DEN CEM’E İBRETLİK SÖZLER!

Yasemin, Cem ile buluşacağı mekana gelir. Biraz heyecanlıdır. Bu sırada Cem de mekana gelir. Yasemin’i uzaktan izlemeye başlar. Yasemin rujunu yere düşürür. Bu sırada Cem’in geçmiş ile ilgili anıları canlanır. Annesini uygunsuz bir durumda yakaladığı anlar aklına gelir. Ardından Yasemin’i mekanda yüzüstü bırakır ve çekip gider. Soluğu Ekber’in yanında alır. Ekber’in “İnanmıyorsun değil mi, altında bir şey arıyorsun. Bir kadının seni gerçekten sevebileceğine inanmıyorsun değil mi?” sözleri karşısında ne diyeceğini bilemez.

YASEMİN: BEN SENİN OYUNCAĞIN DEĞİLİM!

Yasemin Cem’in gelmemesin üzerine mekandan ayrılır. Çok sarsılmıştır. Cem ile yüzleşmek için şirkete gider. Cem’in odasına girer. Cem onu görünce afallar. Cem’e “Çok mutlu oldun mu, çok zevk aldın mı beni o durumda bırakırken. Çok önemli birisin, anlı şanlı bir şirketin prensisin güç para pul parlak bir gelecek. Her şeysin ama adam değilsin” der ve arkasını dönüp gider. Cem ona yetişir kapıda Yasemin’e lütfen diyerek özür dilemeye çalışır ancak Yasemin’in öfkesi daha da büyür ve “Sen beni ne zannediyorsun. Canının istediği gibi oynayabileceğin biri falan mı sanıyorsun. Bak ben senin oyuncağın değilim, Murat da değil. Git kendine başka bir oyuncak bul. Bir daha da benim karşıma sakın çıkma” diyerek çekip gider. Cem bu ağır sözler karşısında darmadağın olur. Yasemin’in peşinden gitmeye çalışır ancak beceremez.

Son güncelleme: 09:40 - 03.05.2019