Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leke 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Leke 8. bölüm fragmanında evlenme teklifi sürprizi!
Leke 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Leke 8. bölüm fragmanında evlenme teklifi sürprizi!
Leke dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Leke 8. bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanırken merak uyandırıcı sahnelerin cevapları 8. bölümde cevap bulacak. Leke'de Yasemin’in başına gelenlerden sonra ortalık karışıyor! Yasemin ve Cem arasındaki buzlar ise eriyor. İşte Leke 8. bölüme dair detaylar...
Magazin 6 Haziran 2019 - 11:37

LEKE 8. BÖLÜM FRAGMANI

Leke dizisinin beklenen 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasemin'in başına gelenlerden sonra ortalık karışıyor. Yasemin ve Cem arasındaki buzlar ise eriyor. Cem ondan bir daha hiç ayrılmamak için evlenme teklif ediyor.

LEKE 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serpil’in gerçek yüzü ortaya çıkıyor! Cem ise Yasemin’e kendini affettirmenin yollarını arıyor. Yasemin’e duygu yüklü bir mektup yazıyor. Sonrasında ise evlenme teklif ediyor.

LEKE SON BÖLÜMDE YAŞANAN GELİŞMELER…

Arda Yasemin'in evine gelir. Yasemin Arda'yı karşısında görünce şoke olur. Yasemin'e bir şey konuşmak istediğini söyleyerek içeri girmek için izin ister. Yasemin tereddüt eder ancak sonunda onu içeri alır. Yasemin aslında kendisininde onunla konuşmak istediğini ancak telefon numarası olmadığı için arayamadığını söyler. Arda da telefon numarasını verebileceğini istediği zaman arayabileceğini söyler. Yaemin şaşırır ancak gerek yok der. Arda ne konuşacağını sorar. Yasemin Cem'e neden yalan söylediğini amacının ne olduğunu öğrenmek ister. Bu sırada Birkan arabasında Yasemin ile Arda'nın konuşmasına eve yerleştirdiği gizli, kamera sayesinde şahit olur.

Etiketler