Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leman Sam: “Aşkımı yazsam çok gözyaşı dökülür”
Leman Sam: “Aşkımı yazsam çok gözyaşı dökülür”
Ünlü sanatçı Leman Sam, verdiği bir röportajda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sam, ortaokul yıllarında Yılmaz Erdoğan'ın amcasıyla nişanlandığını ve eğitimine devam etmek için ayrıldıklarını belirtti. Leman Sam, yaşadığı bu ilişkiyle alakalı ise "Kitap yazsam çok gözyaşı dökülür" dedi.
Magazin 8 Mart 2018 - 12:00

Ünlü sanatçı Leman Sam, bir internet sitesine verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamaya yer verdi.

“YILMAZ ERDOĞAN'IN AMCASIYLA OLAN AŞKIMI YAZSAM ÇOK GÖZYAŞI DÖKÜLÜR”

Vizontele Tuuba filmindeki hikâyenin özündeki aşk, Leman Sam'ın ilk aşkı olduğu ortaya çıktı. Sam, neredeyse Yılmaz Erdoğan'ın yengesi oluyormuş.

İşte Leman Sam'ın o açıklaması:

“Ben ortaokul birinci sınıftayken babam Hakkari'ye tayin oldu. Hakkari’de bulunan okulun farklı önlükleri vardı ben de farklı önlükle okula gittim. İlk sene öğretmen de yoktu. O kadar yazık bir kentti. Fakat muhteşem bir coğrafyaydı. Ben de tabii tabiat annenin kızı olduğum için o coğrafyayı görünce kendimden geçtim. O yaşta oluyor böyle ilk aşk muhabbeti. Yılmaz Erdoğan'ın amcası da o zamanlar lise öğrencisiydi. İkimizin arasında masum, çok uzaktan bir arkadaşlık başladı. Yoğun ve güzel bir duygu… Belirli bir süre sonra beni geldiler ailemden istediler nişan olacaktı, fakat bizim aile tabii ‘Kızımız okuyacak’ dedi. Erdoğan Ailesi de ‘Bizim oğlumuz da okuyacak. Beraber okusunlar’ teklifinde bulundu. Bizimkiler bunu kabul etmeyince ayrılmak zorunda kaldık oradan. Bu olayın kitabını yazsam çok gözyaşı dökülür. Çok önemsediğim, çok değer verdiğim için sanki onu yazınca kullanıyor gibi olmamak için hiçbir zaman düşünmedim yazmayı. ‘Yazsam roman olur’ derler ya o hesap” ifadelerini kullandı.

 

Son güncelleme: 13:21 - 08.03.2018