Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lerzan Mutlu’nun kıyafet yorumu tepki çekti
Lerzan Mutlu’nun kıyafet yorumu tepki çekti
Şarkıcı Lerzan Mutlu kendisi gibi şarkıcı Hande Yener'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma olumsuz bir yorum bırakınca ortalık karıştı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 07:30

Kendi adını taşıyan şov programında her hafta başka bir ünlüyü ağırlayan Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Hande Yener oldu. İkiliden Hande Yener, program sonrası çektirdikleri bir fotoğrafı sosyal medyadan; “En sevdiğim yıldız, en sevdiğim insan, en sevdiğim kadın, en sevdiğim asalet, çünkü tek! İyi ki varsın Hülya Avşar” notuyla paylaştı. Buraya kadar her şey normal seyrinde ilerlerken kısa bir süre önce Seda Sayan ile yaşadığı küslüğü bitiren Lerzan Mutlu’dan şaşırtıcı bir yorum geldi. Paylaşımdaki iki ismin de kıyafetini beğenmediğini söyleyen Mutlu bu eleştirisine olumsuz yorum yapan takipçilere de yanıt vermekten geri durmadı. İşte Lerzan Mutlu ve Hande Yener’in takipçisi arasında geçen o diyalog…

hande-ic