Levent Özer kimdir?

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile ayrılan Seçkin Piriler'in Levent Özer ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Peki, Levet Özer kimdir?

Levent Özer kimdir?

Kaan Tangöze ile 6 yıllık evliliğine nokta koyan Seçkin Piriler’in ismi şu anda müzisyen Levent Özer ile anılıyor. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’den mart ayında boşanan Piriler, Teoman’ın gitaristi, aynı zamanda eski eşinin arkadaşı Levent Özer’le görüşmeye başladı. Peki, Levent Özer kimdir?

LEVENT ÖZER KİMDİR?

Esasen Caz eğitimi almış fakat funk, r&b, soul, disco ve daha birçok alanda müzikler üretmiş olan Levent Özer, son on yıl içerisinde birçok kayıt gerçekleştirerek yüzlerce performans sergiledi. Çocukluğundan beri müzikle uğraşan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü'nde İlhan Usmanbaş, Murat Opus, Ricky Ford, İmer Demirer, Donovan Mixon ile akademik çalışmalar yapma şansı bulan Levent Özer, Teoman, Nil Karaibrahimgil, Nev, Rashit, Rhythm&Mood Orkestra gibi birçok sanatçı ve grupla da aynı sahneyi paylaştı. Özer’in bir de “Söyle de Bilelim” isimli albümü bulunmaktadır.