Levent Üzümcü’den saldırı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yorum

"Türkiye ne zaman olumlu adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir" diyen Erdoğan'ın açıklamasına yorum Levent Üzümcü'den geldi.

Levent Üzümcü’den saldırı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yorum

İstanbul Beşiktaş’ta Cumartesi akşam saatlerinde düzenlenen hain terör saldırısında 44 vatandaşımız hayatını kaybetti. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin her olumlu adımında, terör örgütlerinin atağa geçtiğini söyledi.

ÖLÜMLÜ ADIM

levent

“Terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline, bu gece İstanbul’da, bir kez daha şahit olduk. Türkiye ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir” diyen Erdoğan’a cevap Levent Üzümcü’den geldi Üzümcü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın olumlu adım açıklamasını, ölümlü adım notuyla paylaştı.

DESTEK VERENLER DE OLDU…

leventdestek

TEPKİ GÖSTEREN DE…

leventtepki

Üzümcü’nün açıklamalarına takipçilerinin çoğunluğu destek verse de, karşı görüşte olanlardan birçok tepki mesajı da geldi.

Levent Üzümcü kendisini darbeciler arasında göstermek isteyenlere sert çıktı İlginizi Çekebilir Levent Üzümcü kendisini darbeciler arasında göstermek isteyenlere sert çıktı

 

Levent Üzümcü: Ölümcül bir hata İlginizi Çekebilir Levent Üzümcü: Ölümcül bir hata