Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Levent Üzümcü, referandum öncesi seçmeni uyardı: Oyuna gelmeyin, oyunuzu atın
Levent Üzümcü, referandum öncesi seçmeni uyardı: Oyuna gelmeyin, oyunuzu atın
Sevilen sanatçı Levent Üzümcü, referandum öncesi üç milyonu aşkın takipçisini uyarıp, seçim öncesi provokasyonlara karşı dikkatli olmaya çağırdı. Üzümcü, Twitter hesabından "Sakın oyuna gelmeyin, mutlaka sandığa gidin, oyunuzu atın" yazdı
Magazin 16 Şubat 2017 - 10:18

Siyaset gündemine ilgisiyle bilinen ve bu yönde sosyal medyayı oldukça aktif kullanan tiyatro sanatçısı Levent Üzümcü, referandum öncesi seçmene “Provokasyonlara gelmeyin” çağrısında bulundu.
Yaptığı bir konuşmada “Bu referandum oylamasında yüzde elliyi geçemezsek iç savaşa hazır olun’ diyen AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem’in sözlerinin basına yansıması ve tüm Türkiye’nin tepkisini çekmesinin ardından bir twit atan Üzümcü, 3 milyonu aşkın takipçisine provokasyon uyarısı yaptı ve “Sakın oyuna gelmeyin, mutlaka sandığa gidin, oyunuzu atın” diye seslendi. İç savaş tehdidi yapmasının ardından AKP yönetimi, Ozan Erdem’in istifasını istemişti.

Son güncelleme: 11:06 - 16.02.2017