Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar nereli ve kaç yaşında?
Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar nereli ve kaç yaşında?
Leyla Tanlar, 13 Aralık 1997 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisi ile yaşayan Leyla Tanlar hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde… Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar nereli ve kaç yaşında?
Magazin 26 Aralık 2018 - 10:29

Şu sıralar ATV ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisinde Deniz karakterini canlandıran Leyla Tanlar hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Leyla Tanlar kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

LEYLA TANLAR KİMDİR

Leyla Tanlar, 13 Aralık 1997’de İstanbul’da dünyaya geldi. Şişli Terakki Lisesi'nden mezun olan Leyla Tanlar, küçük yaşlardan itibaren tiyatro oyunlarında yer almıştır. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi de alan Leyla Tanlar ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisi ile ekranlarda yer almaya başlamıştır

Leyla Tanlar şu sıralar Şahin Tepesi adlı dizide rol alıyor.

Leyla Tanlar şu sıralar Şahin Tepesi adlı dizide rol alıyor.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Şahin Tepesi dizinde Deniz karakterine hayat veren Leyla Tanlar 1.60 metre boyunda, 48 kilo ve Yay burcudur.

Leyla Tanlar'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Şahin Tepesi (Deniz) (TV Dizisi)

2014 – Paramparça (Cansu) (TV Dizisi)

Son güncelleme: 11:07 - 26.12.2018