Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lider Şahin, sevgilisi İrem Derici’ye sahip çıktı
Lider Şahin, sevgilisi İrem Derici’ye sahip çıktı
İrem Derici ve Lider Şahin aşkı dolu dizgin devam ediyor.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 12 Ağustos 2016 - 09:35

1,5 yıl evli kaldığı Rıza Esendemir'den Mart ayında boşandıktan sonra şarkıcı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin'le aşk yaşamaya başlayan popçu İrem Derici, önceki sabah sevgilisiyle birlikte baş başa kahvaltı yaparken objektifimize görüntülendi. Bir arkadaşlarıyla birlikte keyifli kahvaltı yaparken görüntülenen Derici ile sevgilisi Lider Şahin, objektifleri farkedince; “Siz hiç uyumaz mısınız, gece siz sabah siz varsınız” diyerek gülüştüler.

irem-derici-ic

MASA BAŞINDA HABER YAPIYORLAR

Geçtiğimiz günlerde annesiyle tartıştığı için evi terk ettiğine dair haberlerle gündeme gelen Lider Şahin, bu konu ile ilgili kendisine yöneltilen soruya;” öyle bir şey yok, masa başında haber yapıyorlar” diyerek hakkında çıkan bu haberi yalanladı. Daha önce babası Selami Şahin'in ““Çocuklar artık büyüdü. Onlara ‘Ne yapıyorsun?’ diye sormuyorum. Evlenecek değiller, öyle bir şey yok.

irem-derici-ic-5

HER ŞEY SÜPER

Oğlum yetişkin bir insan, hayatını yaşıyor” ifadelerinin hatırlatılması üzerine Lider Şahin; “ya yapmayın Allah aşkına, siz hala orada mısınız?” gördüğünüz gibi her şey yolunda ve çok güzel gidiyor, çok mutluyuz ve her şey süper” diyerek sevgilisi İrem Derici ile birlikte mekandan ayrıldı.

irem-derici-ic-6