Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lider Şahin’den İmamoğlu mesajı
Lider Şahin’den İmamoğlu mesajı
Usta sanatçı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin, sosyal medya hesaplarından Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülerin arasına katıldı.
Magazin 8 Mayıs 2019 - 09:11

Pek çok isimden farklı olarak sadece ‘Her şey çok güzel olacak’ mesajı vermeyen Lider Şahin, Atatürk’e ve onun ülkemiz için yaptıklarına atıfta bulunarak 23 Nisan 1920 doğumlu rahmetli Büyük anneannesinin bir videosunu paylaştı ve altına da şu anlamlı satırları yazdı: “23 nisan 1920 günüydü. birinci Büyük Millet Meclisi'ni açmak ve Türk halkının egemenliğini ilan etmek üzere Ata'm Ankara'daydı. Aynı gün, İstanbul'da bir kız çocuğu dünyaya geldi. Büyük Anneanne'm; Hamide'm… Zorluklar içinde büyümüştü. Ekmeğini karneyle aldığı dönemi, kıyafet devrimini, Gülhane Park'ındaki kara tahtayı, İsmet Paşa'yı, Ecevit'i… Koca bir tarihi detaylarıyla anlatırdı. Her anlatışında soluksuz dinler, hayran kalırdık hafızasına. Ben onun hikayeleriyle büyüdüm. Vatan sevgisini, ilkeleri, saygıyı, alfabeyi, şiiri ondan öğrendim. bundan; Sevdim hayatı”