Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Linet 200 modeli reddetti onu tercih etti
Linet 200 modeli reddetti onu tercih etti
Şarkıcı Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle piyasaya çıkardığı 'Bilir Misin?' adlı albümünün tanıtımın işletmeci Serkan Koca tarafından işletilen Limon Nişantaşı'nda yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Şubat 2018 - 08:42

Ulusal radyo programcılarının katıldığı gecede albümünü tanıtan Linet'in ‘Bilir Misin?’ adını verdiği projesi tam not aldı. İlk klibini “Kandıra Kandıra” isimli şarkıya Kemal Başbuğ yönetmenliğinde klip çeken ünlü sanatçı ikinci klibini İhtimal adlı şarkıya çekeceğini müjdeledi. Kandıra Kandıra şarkısının klibinde 200 yakın model önerildiğini söyleyen Linet, ‘Klibimde profesyonel model istemiyorum' diyerek tüm isimleri reddettim. Model yerine İngilizce öğretmenliği yapan Glan Johnson ile oynadım. 200 yakışıklı model çöp oldu yani” diyerek espri yaptı. Linet'ten modellere veto!' dedi.

linet-ic

“GERÇEĞİ YANSITMAYACAĞINI DÜŞÜNDÜM”

Linet; “Bu bir aşk hikâyesi olduğu için, gerçek hayatta ve içimizden karakterler ile kameralar karşısında olmalıydım. Kusursuzluğun simgesi olarak gösterilen modellerin aşk anlatımı ile hikâyedeki konuyu işlememizin gerçeği yansıtmayacağını düşündüm. Bu sebeple klibimde bir model yerine İngilizce öğretmeni Glen Johnson'ın yer almasını istedim” açıklamasında bulundu. “Aşkta şansız ve yeteneksiz işinde şanşlı ve yetenekli biri olduğumu düşünüyorum” diyerek hayatında biri olmadığını vurguladı. Bu zamanda albüm yapmanın cesur bir hareket olduğunu söylerken oldukça cesur bir klip dedi.