Sözcü Plus Giriş

O Ses Türkiye şampiyonu Lütfiye Özipek kimdir? Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nerede doğdu?

O Ses Türkiye şampiyonu Lütfiye Özipek oldu. Yarışmanın başından bu yana göze çarpan yarışmacıları arasında adım adım yükseldi. Lütfiye Özipek kimdir ve kaç yaşında? O Ses Türkiye kazananının hayatına dair detayların yanında nasıl bir eğitim aldığı ve asıl mesleği de merak ediliyor. İşte Lütfiye Özipek kimdir ve nereli sorusularının cevabı ve detaylar...

Güncellenme: 08:02, 05/02/2018
O Ses Türkiye şampiyonu Lütfiye Özipek kimdir? Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nerede doğdu?

O Ses Türkiye şampiyonu Lütfiye Özipek kimdir? Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nereli? İşte O Ses Türkiye şampiyonu güzel sesli yarışmacının hayat hikayesi ve hakkında merak edilenler…

LÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR? NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor.

lutfiye-ozipek-insta

Özipek, lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia’da caz eğitimi, ardından İngiltere’de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013’te mezun oldu.

Kıbrıs’ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye’de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor.

Özipek, Kıbrıs’ta verdiği çeşitli konserler yanısıra vokal koçluğu yaparak, ülkede genç müzisyenlerin yetişmesine de yardımcı oluyor.

Yayınlanma Tarihi:14:07,