Madonna, İstanbul’daki Onur Yürüyüşü’nü paylaştı: Neden bu kadar çok polis var?

Madonna, Alman şarkıcı Liana Georgi'nin İstanbul'daki 19. Onur Yürüyüşü'nde polislerin önünde dans ederek yürüdüğü anları Instagram hesabından paylaşarak, "Neden bu kadar çok polis var?" diye sordu.

İstanbul’da Onur Haftası kapsamında yürüyüş yapan LGBTİ+ üyelerine polis saldırısı ve Alman şarkıcı Liana Georgi’nin yürüyüşü Türkiye ve dünyada gündem oldu.

Liana Georgi, konser için Türkiye’de bulunduğu sırada Onur Yürüyüşü’ne katıldı. Liana o yürüyüşü sırasında “Burada sadece aşk ve umut var. Siz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben yürüyorum, umut ile. Türkçem için özür dilerim” dedi.

Birçok kişinin paylaştığı yürüyüş sosyal medyada hızla yayıldı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna da bu görüntüleri paylaşan isimlerden biri oldu. Ünlü şarkıcı o anları 16 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından “İstanbul’da onur yürüyüşü. Neden bu kadar çok polis var?” ifadeleri ile paylaştı.


Taksim'de LGBTİ yürüyüşü öncesinde toplananlara polisten sert müdahale İlginizi Çekebilir Taksim'de LGBTİ yürüyüşü öncesinde toplananlara polisten sert müdahale Madonna, The Weeknd'den 19 milyon dolara ev aldı İlginizi Çekebilir Madonna, The Weeknd'den 19 milyon dolara ev aldı Madonna'nın kızı Lourdes Leon moda kariyerinde yükseliyor... Marka yüzü oldu İlginizi Çekebilir Madonna'nın kızı Lourdes Leon moda kariyerinde yükseliyor... Marka yüzü oldu
Loading...