Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madonna’yı tanımayan isim sosyal medyanın gündemine oturdu
Madonna’yı tanımayan isim sosyal medyanın gündemine oturdu
ABD'li pop ikonu Madonna, taşıma şirketi FedEx'le sorun yaşadı. Siparişlerinin eline ulaşmaması üzerine Twitter'dan, şirkete yönelik bir ileti paylaşan Madonna'yı, FedEx çalışanı tanımadı! 
Magazin 6 Eylül 2017 - 17:46

Dünyanın en büyük taşıma şirketlerinden birisi olan FedEx, Madonna’nın siparişini geciktirdi. Ünlü şarkıcı Twitter hesabından sıkıntısını paylaşarak, “Bütün bir haftayı kendilerini gerçekten Madonna olduğunuza ikna etmekle geçirmenize rağmen, FedEx’in hala siparişinizi teslim etmemekte ısrar etmesi” diye yazdı.

Madonna’nın tepkisine sosyal medya kullanıcılarından birçok yorum geldi. Ancak en ilginç olanı ise FedEx’ten gelen cevaptı. Şirket, “Lütfen adresinizi, takip numaranızı ve telefon numaranızı yazınız” şeklinde bir cevap yazdı.

Cevap, sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter kullanıcılarından bazıları “Bu, şimdiye kadar sosyal medyada gördüğüm en manidar Tweet” yazdı.

madonna

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.