Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mahallenin Muhtarları’ndan tanıdığımız Alp Balkan yoğun bakımda
Mahallenin Muhtarları’ndan tanıdığımız Alp Balkan yoğun bakımda
Türk televizyonlarının başarılı dizilerinden Mahallenin Muhtarları’nda, ‘Eczacı Bahadır’ karakteriyle izlediğimiz Alp Balkan’ın, yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Şarkıcı Onur Akay, Instagram adresinden oyuncunun bypass ameliyatı olduğunu duyurdu.
Magazin 3 Kasım 2017 - 14:01

47 yaşındaki oyuncunun, Mahallenin Muhtarları'nın Temel'i Erkan Can'la o yıllarda çekilmiş fotoğrafını paylaşan Akay, “Mahallenin Muhtarları'nda, 10 sene ‘Eczacı Bahadır' karakterine hayat veren oyuncu arkadaşımız Alp Balkan'ı mutlaka hatırlayacaksınız… Bypass ameliyatı geçiren Alp, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde yatıyor. Alp’in dualarımıza ihtiyacı var. Aynı zamanda müzisyen olan arkadaşımız, Bülent Ersoy'dan Tarkan'a kadar çok sayıda sanatçıya da vokal yapmıştır. Bu mübarek günde dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullanarak, oyuncunun ameliyata girmeden önce çekilmiş fotoğrafını da paylaştı.

alp-bakan

Ameliyata girmeden önce bir fotoğraf paylaşan Alp Bakan altına ‘Ben ameliyata kaçar… Bana dua edin emi. Yoğun bakım sonrası görüşürüz kısmetse.Telefonum açık. Şimdilik ‘Behlül kaçar’ mesajını yazdı.