Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mahsun Kırmızıgül bölüm başına 200 bin TL istedi!
Mahsun Kırmızıgül bölüm başına 200 bin TL istedi!
Mahsun Kırmızıgül, 'Ali Ekber Cevahir' dizisinde başrol oynaması için gelen teklife verdiği cevapla şaşırttı! Kırmızıgül, bölüm başına 200 bin TL isteyince, yapım şirketi farklı oyuncu arayışlarına girdi.
Magazin 30 Nisan 2017 - 13:38

Geçtiğimiz günlerde Mahsun Kırmızıgül’e Kadir İnanır’la başrolü paylaşacağı ‘Ali Ekber Cevahir’ dizisinde rol alması alması için teklif götürüldü. Ancak ünlü sinemacının verdiği cevap, yapım şirketini şoka uğrattı. Son filmi Vezir Parmağı’nda 10 milyon TL’ye yakın zarar eden Kırmızıgül, dizide oynamak için bölüm başına 200 bin TL talep etti. Dizinin yapım firması Gold Film şirketi ise bu cevap üzerine farklı oyuncu arayışına girdi.

KADİR İNANIR 6 YIL SONRA EKRANDA

Cast çalışmaları devam eden dizinin çekimlerine önümüzdeki Temmuz ayında başlanması planlanıyor. Eylül ayında izleyicinin karşısına çıkacak olan ‘Ali Ekber Cevahir’, Kadir İnanır’ın da 6 yıl aradan sonra dizi ekranlarına döneceği sizi olacak.