Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin’in doğum gününü kutladı
Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin’in doğum gününü kutladı
Müzik kariyerini bırakarak oyunculuk ve yönetmenliğe yönelen Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal satırlarla kızı Lavin'in üçüncü yaşını kutladı.
Magazin 30 Nisan 2019 - 09:40

Kırmızıgül, Ece Binay’la olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Lavin’in yeni yaşını şu sözlerle kutladı:

“Yeryüzünde aşka dair söylenmedik söz kaldı mı? Belki kalmadı. Ama ben size bir baba ve kızının aşk hikayesini anlatabilirim . Ama kelimeler bu büyülü aşkı anlatmaya yetmez. Kızım Lavin'in her gözüne baktığımda burnumun direği sızladığını, boğazım düğümlendiğini hissettikçe aramızdaki sevginin ne denli büyük olduğunu daha iyi anladım. Ben ne böyle bir aşk, ne de böylesine etkili bir sevda yaşamadım. Sevgi, insanın içini ısıtan sıcacık bir duygudur. Aşk ve sevgi insanı hayata bağlar.

Yaşamak için nasıl yemek, su, nefes gerekliyse sevgi ve aşk da bir o kadar gereklidir. Sevgili eşim ve canım kızım iyi ki hayatımda varsınız. Son 3 yılda yaşadığım bir çok olumsuz olayda bir nefese, bir sese sarıldım. Kuvvetsiz düştüğümde; onun bana sarılmasıyla, baba deyişiyle dimdik ayakta kaldım. Tüm olan bitenin arasında beni hayata bağlayan kızım oldu. Onun yanındayken dünyanın tüm kötülerini, içi pislikle dolu insanlarını, sahtekarlarını, yalancılarını, namertlerini unuttum. Bugün Lavin'im 3. yaşına giriyor. Şu an uzaklarda olsam da onu ve eşimi kalbimin en güzel yerinde taşıyorum… Doğum günün kutlu olsun canım Lavinim.”