Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sunucu ve şarkıcı Tuğba Özay gönülleri fethetti
Sunucu ve şarkıcı Tuğba Özay gönülleri fethetti
Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Tuğba Özay, 'Derinliklerde özgürlük. Masmavi sularda' notuyla paylaştığı Türk bayrağı fotoğrafı ile gönülleri fethetti. Özay'ın bu fotoğrafı paylaşmasının nedeni ise bugünün Erzurum Kongresi'nin yıldönümü olması...
Magazin 23 Temmuz 2017 - 15:39

Ömercan Altay

Survivor 2016'da gösterdiği başarılı performansla beğeni kazanan ve yarışmadan elendikten sonra da uzun bir süre kendisinden söz ettiren Tuğba Özay, kimi zaman yuvasından düşmüş yavru bir kuşa yardım ederken görülüyor, kimi zaman da hayranlarıyla yaptığı buluşmalardan bir kareyi paylaşıyor…

Özay, şimdi de denizde yüzerken elinde Türk bayraklı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Özay’ın bu fotoğrafı dakikalar içinde binlerce beğeni aldı.

BUGÜN ERZURUM KONGRESİ’NİN TOPLANMA YILDÖNÜMÜ

Özay, denizin altında neden Türk bayrağı açarak poz verdiğini ise Sözcü.com.tr‘ye anlattı. Erzurum Kongresi’nin bundan 98 yıl önce bugün toplandığını hatırlatan ünlü isim, “Bugün milli birlik ve beraberliğimiz açısından önemli bir gün. Aslında ben her daim bayrağımızla fotoğraf paylaşan bir insanım. Vatanına, toprağına, Cumhuriyetine, bayrağına, her yerde her şart altında bağlıyım. Ben güçlü, kimsenin etkisi ve boyunduruğu altında yaşamadan, Cumhuriyetten demokrasiden yana bir Atatürk genciyim. O nedenle böyle bir poz vermek istedim” dedi.

39 yaşındaki ünlü isim Tuğba Özay’ın gönülleri fetheden o paylaşımı:

654rer
Son güncelleme: 11:54 - 27.07.2017