Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Herkes peşinde!
Herkes peşinde!
Katıldığı okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takılan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Anok Yai'ye teklif yağıyor. 19 yaşındaki siyahi öğrenciye ajanslardan büyük ilgi var. Sosyal medya hesabından Anok Yai'nin fotoğrafını paylaşan fotoğrafçı 20 binden fazla beğeni aldı.
Magazin 1 Kasım 2017 - 08:33

Okul festivalinde bir fotoğrafçının ebjektifine takılan siyahi güzel geleceğin en parlak modellerinden biri olmaya aday olduç DÜzgün fiziği ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel Anok Yai” ye sadece geçen hafta 3 ajanstan teklif geldi.

anok-yai

Mankenlik ajansları Anok Yai’nin peşine düştü. Katıldığı okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takılan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Anok Yai’ye teklif yağıyor.

anok-yai2

Manchester-New Hampshire’da büyümüş ve Plymouth Eyalet Üniversitesi’nde ikinci sınıf öğrencisi. Henüz 19 yaşında.  Düzenlenen okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takıldı.

anok-yai4

Ardından da bu fotoğrafçı, Anok Yai’yi Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraflar kısa sürede 20 binden fazla beğeni aldı. Fotoğraf sosyal medyada yayınlandıktan saatler sonra mankenlik ajansları Anok Yai’nin peşine düştü.

anok-yai6

Geçen hafta Anok Yai üç model ajansından teklif aldığını söyledi. Biyokimya öğrencisi, her zaman moda ve sanatla ilgilendiğini ama modelliğin onun için gerçekleşmeyecek bir rüya gibi olduğunu söyledi.

anok-yai7
Son güncelleme: 08:34 - 01.11.2017