Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mariah Carey’nin Twitter hesabı ele geçirildi
Mariah Carey’nin Twitter hesabı ele geçirildi
Ünlü sanatçı Mariah Carey'nin Twitter hesabı, Twitter'ın CEO'sunu hackleyen korsanlar tarafından ele geçirildi. Carey'nin ele geçirilen hesabından küfürlü paylaşımlar yapıldı.
Magazin 3 Ocak 2020 - 10:46

Bilgisayar korsanları, ünlü şarkıcı Mariah Carey’nin hesabını ele geçirerek küfürlü tweetler attı. Paylaşımların arasında rapçi Eminem hakkında ifadeler de yer aldı.

Eminem ile ilgili tweet atılmasının sebebi ise, Eminem ile Carey’nin eski eşi Nick Cannon arasındaki kavga olduğu söyleniyor.

İki rapçi arasındaki kavga aralık ayında kızışmış, şarkıcılar birbirlerine diss atmıştı. Cannon, Eminem ile Carey’nin hiç flört etmediklerini ve Eminem’in madde bağımlısı olduğunu iddia etmişti.

Ünlü şarkıcının hesabını ele geçirilişini, ağustos ayında Twitter’ın CEO’su Jack Dersey’in hesabını ele geçiren grubu üstlendi.

Durum farkedildikten sonra ihlal edilen hesabı kilitleyen Twitter yetkilileri, Carey’nin hesabında yayınlanan tweetleri de sildi.