Mert Alaş’ın ünlü modelleri masa üzerinde görüntülediği karelere tepki yağdı!

Masa üzerinde çıplak pozlar! Masada çırılçıplak yattıkları poz olay oldu!

Mert Alaş’ın ünlü modelleri masa üzerinde görüntülediği karelere tepki yağdı!

Masa Üzerinde Çıplak Pozlar! Ünlü modeller bir çekim için çırılçıplak yemek masasına uzandı ve ardından da büyük bir gürültü koptu. Hem fotoğrafı çeken ünlü hem de iki model sosyal medyada eleştiriye tutuldu.

2-221x350

Ünlü fotoğrafçı olan Mert Alaş, bu kez takipçilerini oldukça fazla kızdırdı. Alaş'ın Vogue dergisinin İtalya baskısı için çekmiş olduğu bu poz olay yarattı. Poz için Bella Hadid ve Taylor Hill ile paylaşmış olan Alaş,iki ünlü modeli çıplak vaziyette yemek masasının üzerinde uzandırdı. Hadid ve Hill'in etrafını ve üzerini yiyeceklerle kapatmış olan Alaş, bu pozu Instagram sayfasında paylaştı.

3-308x350

O pozdan sonra Türk ve yabancı takipçilerinden ardı ardına eleştiriler geldi. Bir Türk kullanıcı “Kusura bakma ama bu poz olmadı” yorumunu yaparken bir başka takipçisi de “Bu kadınların kendilerini böyle bir seks objesi haline dönüştürmesi çok yazık” diye yazdı. Mert Alaş'ın bir başka takipçisi de kızgınlığını “Nimet ne hale gelmiş kimse de tepki göstermemiş” diyerek ifade etti. Alaş'ın takipçileri genellikle “Bu pozda estetik olan hiçbir unsur görmediklerini, kadın bedeninin bu şekilde kullanılmasından rahatsız olduklarını” belirtti.

Mert Alaş modelleri mutfağa soktu İlginizi Çekebilir Mert Alaş modelleri mutfağa soktu