Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Maskeli Beşler Kıbrıs konusu ne? Maskeli Beşler Kıbrıs oyuncuları kimler?
Maskeli Beşler Kıbrıs konusu ne? Maskeli Beşler Kıbrıs oyuncuları kimler?
Birbirinden becereksiz kişilerden oluşan hırsız çetesi Maskeli Beşler macerasına bu kez Kıbrıs'ta devam ediyor. Kumarhaneyi soyguna dahil olan çete Rocky Selim ile birbirinden komik olaylar içerisinde kendisini bulur. Peki Maskeli Beşler Kıbrıs konusu ne? Maskeli Beşler Kıbrıs oyuncuları kimler?
Magazin 6 Haziran 2019 - 19:20

Maskeli Beşler sinema filmi serisinin 2007 yapımı ilk filmi olan Kıbrıs sinemadan sonra televizyon ekranlarında olacak. Filmin kadrosunun büyük bir kısmını, Hababam Sınıfı Üç Buçuk filminde oynayan oyuncular oluşan Maskeli Beşler Kıbrıs peşinde nerede çekiliyor, konusu ne?

MASKELİ BEŞLER KIBRIS KONUSU

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlemeye tövbe etmiş, ticaretle uğraşmaktadır.

Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim, kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir: Kıbrıs'ta bir kumarhaneyi soyacaklardır. Bir araya gelen ekip Kıbrıs'a hareket eder. Operasyon için yaptıkları planlar ve soygun çabaları çeteyi birbirinden komik süprizlerle karşı karşıya getirecektir.

MASKELİ BEŞLER KIBRIS OYUNCULARI

Şafak Sezer (Tezcan)

Peker Açıkalın (Bahattin)

Melih Ekener (Zeki)

Cengiz Küçükayvaz (Kamil)

Atilla Saruhan (Recep)

Mehmet Ali Erbil (Rocky Selim)

Deniz Akkaya (Bilge)

Seray Sever (Ayşın)

Hakan Ural (Faruk)

Hamit Haskabal (Hamit Abi)

Burak Öncü (Cenin)

Necmi Yapıcı