MasterChef 2020’de kim elendi? İlk haftasında yarışmaya veda etti…

MasterChef'te haftanın son günü eleme heyecanı yaşandı. Mavi takımdan 4, kırmızı takımdan 2 yarışmacı olmak üzere 6 ismin yer aldığı eleme potasında bir yarışmacı MasterChef'ten elendi. İki aşamalı yarışta şefler, Duygu, Arem ve Furkan arasındaki final oyununda 'Istakoz dolgulu ravioli' yapılmasını istedi. Bu üçlü arasında en başarısız tabağı yapan ve elenen kişi Arem oldu.

MasterChef 2020’de kim elendi? İlk haftasında yarışmaya veda etti…

MasterChef yarışmasında haftanın en zor kısmı bu gece gerçekleşti. Eleme adayları arasındaki Furkan, Ebru, Duygu, Ayyüce, Arem ve Eray yarışmaya devam edebilmek adına mücadele etti. MasterChef’in son bölümünde şefler elemenin ilk ayağında yarışmacılardan ana ürünün patlıcan olduğu bir yemek hazırlamasını istedi. En iyi tabağı hazırlayan üç yarışmacı elenmekten kurtulurken, final bölümünde ise bir isim hayallerine veda etmek durumunda kaldı.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye 2020’de elenecek 4. ismi belirleyecek eleme oyunu büyük heyecan yarattı. Eleme gecesinin ilk etabında 6 yarışmacı patlıcanın ön planda olduğu yemekler hazırlayarak şeflerin beğenisine sundu. 6 yarışmacıdan gecenin kazananı Ayyüce oldu. İkici beğenilen tabak Eray ve üçüncüsü ise Ebru’nun hazırladığı tabak seçildi.

 

Duygu, Arem ve Furkan arasındaki final oyununda ise şefler ‘Istakoz dolgulu ravioli’ yapılmasını istedi. Yapılan değerlendirmenin ardından MasterChef 2020’den elenen yarışmacı Arem oldu.

ERAY’DAN SERT SÖZLER

MasterChef Türkiye 2020’de eleme finali öncesi gergin dakikalar yaşandı. Arkadaşlarının eleme potasına gönderdiği ve ön eleme oyunundan ikinci olarak çıkan Eray “Biz burada stres yaşarken sırıtan arkadaşlar vardı, ben güldüreceğim onların hepsini son gülen iyi güler” diyerek arkadaşlarına sert çıktı.