Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef Cemre kimdir? MasterChef birincisi Cemre Uyanık kaç yaşında ve nereli?
MasterChef Cemre kimdir? MasterChef birincisi Cemre Uyanık kaç yaşında ve nereli?
MasterChef'te aylar süren yarışın galibi belli oldu ve Cemre Uyanık MasterChef yarışmasında birinci seçildi. MasterChef'te galip gelmesiyle birlikte Cemre Uyanık'ın hayatına dair ayrıntılar merak ediliyor. İşte Cemre Uyanık'ın hayat hikayesi...
Magazin 30 Aralık 2019 - 08:29

Program başladığı ilk günden beri duruşu ve yemekleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yarışmacı Cemre Uyanık birinci oldu. Kaptanlık yarışmalarında ve takım yarışmalarında en iyi yemekleri yapan isimlerden biri olan Cemre, kendini geliştirmek için birçok ülkenin mutfaklarında çalıştığı belirtmişti.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

27 yaşında olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef'e katılma nedeninin kendini deneyimlemek olduğunu söyledi. MasterChef Türkiye'nin beşinci bölümünde Cemre Uyanık, yaptığı tatlıyla jüriyi ikna etti ve 14 yarışmacıdan biri olmaya hak kazandı.