Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef eleme adayları belli oldu! İşte MasterChef eleme adayları dokunulmazlığı kazanan aday…
MasterChef eleme adayları belli oldu! İşte MasterChef eleme adayları dokunulmazlığı kazanan aday…
MasterChef'de dün akşam eleme adayları seçimi ve dokunulmazlık heyecanı vardı. MasterChef'in son bölümünde Mavi takımın kaptanı Suna, Kırmızı takımın kaptanı ise Ekin oldu. Takımlar her şeylerini ortaya koyarak şeflerin verdiği menüyü pişirdi. Misafirler oylarını kullandı. Peki MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? İşte MasterChef eleme adayları...
Sozcu.com.tr
Magazin 16 Ekim 2019 - 00:17

MasterChef’in son bölümünde oyunu Kırmızı takım 6 puanla kazandı. Suna’nın takımı olan Mavi takım ise kendi aralarında dokunulmazlık oyununu oynadı. Mehmet Şef’in özel yemeğini birebir yapmaya çalışan yarışmacılar çok zorlandı. Güzide, Yasin ve Mustafa tabaklarını tamamlayamazken şefler Batuhan ile Suna’nın tabaklarını beğendi.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

En iyi tabağı ortaya koyan BATUHAN dokunulmazlığı kazandı.

ELEME ADAYLARI

Batuhan’ın belirlediği eleme adayı: GÜZİDE

Mavi takımın oylama sonucu belirlediği isim: YEKATERİNA

MEHMET ŞEF SİNİRLENDİ

MasterChef’te oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası Mehmet Şef yarışmacıları disiplin konusunda sert bir dille uyardı. Mehmet Şef özellikle mavi takım yarışmacıları arasında gerginlik sonrası açıklama yaptı. Yarışmacılara oldukça sinirlenen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, “Disiplinsizlik had safhadaydı. Şartlar ne olursa olsun disiplinden taviz vermemiz söz konusu değil. Takımlarda lakaytlık var. Kuralları dinlemeyecekseniz yarışmanın sonunda ağlamayacaksınız. Bundan sonra takımların disiplini kaptanlara aittir.” dedi.

Son güncelleme: 07:53 - 16.10.2019
Etiketler