Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte birinci eleme adayı…
MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte birinci eleme adayı…
MasterChef'te büyük finale geri sayım başladı. Son 6 yarışmacı finalde yer alabilmek için her şeylerini ortaya koyuyor. Son bölümde mavi takımda Güzide, Rıfat ve Alican, kırmızı takımda ise Ekin, Batuhan ve Cemre yer aldı. Peki MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte birinci eleme adayı...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Aralık 2019 - 00:23

MasterChef’in son bölümünde mavi ve kırmızı takımdan yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Kırmızı takımın tabağı daha çok beğenildi. Mavi takım eleme oyununda bıldırcın dolması yaptı. Alican birinciliği göğüsledi. Birinci eleme adayı Rıfat oldu. MasterChef’te bu hafta son kez takım oyunu oynanıyor, önümüzdeki hafta yarışmacılar artık bireysel mücadele verecek. Çarşamba ve Perşembe akşamları birer kişi daha eleme adayı olacak. Cuma akşamı 3 eleme adayı mücadele edecek ve bir kişi elenecek.

MASTERCHEF’TE DÜN GECE NELER OLDU?

Masterchef’te ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım başarılı bir performansla kazandı. Mavi takım lezzetli yemekler hazırlasa da sunumda kaybetti. Cemre’nin kaptanlığındaki Alican ve Rıfat böylece ilk eleme adayının belirleneceği oyuna geçtiler. Güzide, Rıfat ve Alican’ın önüne eleme yarışında bıldırcın dolması geldi. Bu 3 isimden sadece Güzide bu yemeği daha önce yapmış olduğunu söyledi. Yarışma sonunda Alican en iyi tabağı çıkarıp potadan kurtuldu. Güzide ve Rıfat ise pişmemiş bıldırcın ile gelince şefler ‘tehlikeli’ diyerek tabakları geri çevirdi. Yarışmacılara ek 5 dakika süre verildi ve yenilebilir bir tabakla gelmeleri istendi. Sonuçta Güzide’nin tabağı daha iyi çıktı ve ilk eleme adayı Rıfat oldu.

Son güncelleme: 07:24 - 11.12.2019