Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef eleme adayları belli oldu! MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
MasterChef eleme adayları belli oldu! MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
MasterChef'te oynana dokunulmazlık oyunu ardından eleme potasına giren isimler belli oldu. MasterChef'in Salı akşamı yayınlanan bölümünde takımlar İspanyol menüsü hazırladılar. Kıyasıya mücadeleye sahne olan yarışta dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kırmızı takım yarışmacıları dokunulmaz olmak ve elenmek üzere bir isim belirlemek için yarıştı. Şefler yarışmacılardan aşure yapmalarını istedi. Peki MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte MasterChef eleme adayları...
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Ekim 2019 - 00:20

MasterChef’te bu hafta Mavi takımın kaptanlığını Cemre, Kırmızı takımın kaptanlığını ise Eda üstlendi. Takımlar dokunulmazlığı elde etmek için kıyasıya rekabet etti. Menüyü tamamlamayı başaramayan Kırmızı takım kaybetti.

KIRMIZI TAKIMDAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Aşure yaparak dokunulmazlık için mücadele eden yarışmacılardan en beğenilen 3 tabak şöyle: Eda, Suna ve Ekin.

Dokunulmazlığı kazanan isim: Eda

Eda’nın belirlediği isim: Açelya

Kırmızı takımın oylama sonucu belirlediği isim:  Batuhan

Çarşamba akşamı iki takım yeni bir dokunulmazlık oyunu oynayacak, kaybeden takımdan 2 kişi eleme potasında yer alacak. Ardından 4 yarışmacı elenmemek için rekabet edecek.

KIRMIZI TAKIM OMLETİ YETİŞTİREMEDİ

Dokunulmazlık oyununda zamanla yarışan takımların kaderini belirleyen yemek omlet oldu. MasterChef Türkiye’nin son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununda kırmızı takım, omleti yetiştiremedi. Mavi takımı, yemeklerde 1-0 önde başlatan omlet yemeğinin olmaması şefler tarafından da eleştirildi.

Son güncelleme: 08:51 - 09.10.2019