MasterChef eleme adayları belli oldu! Peki MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterCHef eleme adayları haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ardından belirlendi. MasterChef'in son bölümünde yarışmacılar Ankara'da bir AVM'de binlerce kişinin önünde sokak lezzetleri hazırladı. kalabalığa en iyi yemeği yapan takım dokunulmaz oldu. Bu hafta elenen yarışmacı Perşembe akşamı belirlenecek. Peki MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte MasterChef eleme potasında yer alan isimler...

MasterChef eleme adayları belli oldu! Peki MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef’in son bölümünde menüde tantuni, goralı ve çikolotalı meyveli krep vardı. Kırmızı ve Mavi takım her şeylerini ortaya koyarak en iyi menüyü hazırlamaya çalıştı. Çok az bir farkla Kırmızı takım dokunulmaz oldu. Mavi takım yarışmacıları Danilo Şef’in özel tabağını en yakın şekilde yapmaya çalıştı. Şefler Alican ile Cemre’nin tabağını beğendi. Yasin, Ekin ve Kıvanç ise başarısız oldu.

ELEME POTASINA GİREN İSİMLER: YASİN VE KIVANÇ

Dokunulmazlık kazanan isim: Cemre

Cemre’nin eleme adayı olarak belirlediği isim: Yasin

Mavi takımın oylaması sonucu Alican ve Kıvanç 4’er oy aldı. Takım kaptanı Alican eleme potasında Kıvanç’ı gönderdi.

Yarışmacılar Çarşamba akşamı ikinci dokunulmazlık oyununu oynayacak.

MASTERCHEF YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

AVM’DE YARIŞTILAR

MasterChef Türkiye’nin 19 Kasım 2019 günün yayınlanan 20. bölümü Ankara’daki bir AVM’de çekildi. Binlerce vatandaşın büyük ilgisi sonrası yarışmacılar büyük şok yaşadı. İlk kez bu kadar kalabalık karşısında yarışan yarışmacılardan, şefler sokak lezzetleri yapmalarını istedi.

Loading...