Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef’te tüm kurallar değişti! MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu?
MasterChef’te tüm kurallar değişti! MasterChef’te ilk eleme adayı kim oldu?
MasterChef'te dün yayınlanan bölümle birlikte birçok kural değişti. Haftanın ilk eleme adayının belli olduğu bölümde yeni sistemin ilk yarışmaları yapıldı. Bireysel dokunulmazlık oyununun ardından da MasterChef eleme potasındaki ilk isim belirlendi.
Magazin 4 Aralık 2019 - 00:19

MasterChef’te yeni kurallarla yapılan ilk yarışma heyecan yarattı. Yarışmacılar, Danilo Şef’in tarif ettiği Kış Tüneli adlı yemeği 50 dakika içinde yapmaya çalıştı. Batuhan bu oyundan birinci olarak çıktı. En iyi ikinci tabağı hazırlayan Cemre olurken, Ekin ise 3. oldu. Elemede son ikiye ise Rıfat ve Yasin kaldı. Tabağını tam olarak yetiştiremeyen ve eksikleri bulunan Yasin, şeflerin kararıyla bu haftanın ilk eleme adayı oldu.

KURALLAR DEĞİŞTİ OYLAMA KALKTI

Oylamanın kalktığı yeni sistemde, dokunulmazlığı kaybeden takım eleme oyununa gitti. Dokunulmazlık oyununda her iki takım da eşit oy alınca, mavi ve kırmızı takımdaki 7 yarışmacı da eleme oyununa katıldı. 7 Kişinin birden yarıştığı MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlığı alan isim Batuhan oldu.

Son güncelleme: 08:14 - 04.12.2019
Etiketler