Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef’te kim elendi? MasterChef’te kozlar paylaşıldı ve elenen isim veda etti…
MasterChef’te kim elendi? MasterChef’te kozlar paylaşıldı ve elenen isim veda etti…
MasterChef'te elenen isim belli oldu. MasterChef Türkiye de bu hafta iki dokunulmazlık oyununda da kaybeden mavi takımda Faruk Batuhan, Güzide, Müge ve Batuhan olarak çıktı. Yarışmacılar MasterChef'e veda etmemek için eleme yemeği olarak Danilo şefin belirlediği ravioli yemeğini 40 dakikada yetiştirmeye çalıştı. Peki MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte elenen isim...
Magazin 25 Eylül 2019 - 00:16

MasterChef Türkiye’de ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve tüm eleme adayları belli oldu. Eleme gecesinde MasterChef Türkiye’de yarışmaya devam etmek isteyen yarışmacılar tüm hünerlerini ortaya koydu. Peki MasterChef Türkiye’de kim elendi?

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Faruk Batuhan, Güzide, Müge ve Batuhan; Danilo Şef’in hazırladığı tabağın aynısını yapmak için yarıştı. Güzide ve Batuhan’ın yemeğini beğenen şefler iki ismi elenmekten kurtardı. Son iki isim olarak Müge ile Faruk Batuhan kaldı. Mehmet şef bu hafta veda eden ismin Müge olduğunu açıkladı.

ELENEN İSİM: MÜGE

MasterChef Türkiye’de eleme adaylarının yapacağı yemek ravioli oldu

RIFAT’TAN HARİKA DOKUNULMAZLIK PERFORMANSI 

Dokunulmazlığı kazanan Rıfat eleme potasına Güzide’yi gönderdi. Eleme potasına gönderilen diğer yarışmacı ise yapılan oylama sonucu belirlendi. Oylamada en çok oyu olan Faruk Batuhan, eleme potasına giden ikinci yarışmacı oldu. Pavlova tatlısını en iyi yapan Rıfat dokunulmazlığı kazandı ve Müge’nin ismini vererek 3. eleme adayını belirlemiş oldu.  İkinci dokunulmazlığı yine Rıfat kazandı ve eleme potasına Müge’yi yolladı. Oylamada eşitlik çıkınca önce dokunulmazlığı alan Rıfat’ın fikri ile Açelya potadan çıktı. Güzide, Batuhan ile Suna arasından Batuhan’ı seçti ve son eleme adayı Batuhan oldu.

MASTERCHEF MÜGE KİMDİR?

Müge Güney, 32 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Uluslararası Lojistik okudu. Kendi mesleğini 1 buçuk sene yaptı. Hiperaktif biri olduğu için mesleğini bıraktığını ve hizmet sektörüne yöneldiğini belirten Güney, ilk olarak servis elemanı sonrasında komi, garson ve son olarak görevine uçan şef olarak devam etti.

Son güncelleme: 09:44 - 25.09.2019