Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef eleme adayları kimler? Üç güçlü isim MasterChef’te eleme adayı…
MasterChef eleme adayları kimler? Üç güçlü isim MasterChef’te eleme adayı…
MasterChef'te üçüncü eleme adayı belli oldu. Birinci eleme adayı Alican, ikinci eleme adayı Batuhan olmuştu. Fener balığı ile şeflere yaratıcı bir lezzet sunmaya çalışan yarışmacılar zor anlar yaşadı. MasterChef'in son bölümünde eski yarışmacılar yeniden mutfağa girdi ve 10 bin liralık ödülü kazanmak için yarıştı. Ekrana eğlenceli görüntüler çıkarken en iyi tabağı Alican ve Yekaterina ikilisi çıkardı ve ödülün sahibi oldu. Peki MasterChef eleme adayları kimler? İşte eleme potasında yer alan iki isim...
Sozcu.com.tr
Magazin 19 Aralık 2019 - 00:20

MasterChef’in son bölümünde; birinci eleme adayı Alican, ikinci eleme adayı Batuhan olmuştu. Güzide, Ekin ve Cemre’den şefler fener balığı ile yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. En iyi tabağı başarılı yarışmacı Cemre yaptı. Şefler üçüncü eleme adayını belirledi.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI: ALİCAN, BATUHAN VE EKİN

ESKİ YARIŞMACILAR MASTERCHEF’E GERİ DÖNDÜ


MasterChef Türkiye son bölümünde, yarışmanın eski isimleri Yasin, Mustafa, Kıvanç, Açelya ve Yekaterina yeniden stüdyoya geldi. Elenen 5 yarışmacı yeniden yemek yaptı.

Son güncelleme: 07:40 - 19.12.2019
Etiketler