Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte eleme potasına giren isimler…
MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte eleme potasına giren isimler…
MasterChef dokunulmazlık oyunu ardından elenme adayları belli oldu. Son bölümde ise mavi ve kırmızı takım Ankara Polatlı'da gazilerimize Atartürk'ün en sevdiği yemekleri yaptı. Gaziler oylarını kullandı ve kırmızı takım dokunulmaz oldu. MasterChef'in son bölümünde eleme yönteminde bazı değişiklikler yapıldı. Bu hafta 6 kişi eleme adayı olacak. Peki MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte eleme potasına giren isimler...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Ekim 2019 - 00:33

MasterChef jürisi kaptanlık yarışında yemeğini yetiştiremeyen 6 isim eleme potasına girmemek için mücadele etti. Eleme oyununda potaya giren isimler Ekin ve Alican oldu. Kırmızı takımın dokunulmazlığı kazanması sonucu mavi takım Mehmet Şef’in özel tabağının aynını yapmaya çalıştı. Bu oyunda Cemre dokunulmaz oldu ve eleme adayı olarak takımın kaptanı olan Rıfat’ı seçti. Mavi takım kendi arasında oylama yaparak eleme potasına girecek son ismi Eda olarak belirledi.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI: Ekin, Alican, Rıfat ve Eda.

MasterChef’e veda eden isim Perşembe akşamı belli olacak.

Son güncelleme: 00:20 - 31.10.2019