MasterChef jüri üyesi Şef Somer Sivrioğlu ‘torpil’ iddialarına isyan etti

MasterChef adlı yarışmada dün akşam çok konuşulacak bir eleme gecesi yaşandı. Programın başarılı isimlerinden Batuhan ve Suna'nın eleme için isimleri verilirken MasterChef'e veda eden isim Suna oldu. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında programın başından beri Batuhan ve Suna'ya torpil yaptıkları yönünde ithamlar alan ünlü Şef Somer Sivrioğlu, Twitter hesabı üzerinden kendisini suçlayanlara yanıt verdi.

MasterChef jüri üyesi Şef Somer Sivrioğlu ‘torpil’ iddialarına isyan etti

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Eleme potasına kalan Suna, Kıvanç, Yasin ve Batuhan arasından yarışmaya veda eden isim Suna oldu. Haftalardır Suna’ya torpil uyguladıkları iddia edilen şeflerden Somer Sivrioğlu, Twitter hesabından gelen yorumlara tek tek cevap verdi.

“NE OLDU? HER ŞEY ORGANİZEYDİ…”

Yarışmanın fenomen isimlerinden Batuhan’la beraber çalıştığı ve Suna’ya torpil yaparak yarışmadan elemediği iddia edilen şeflerden Somer Sivrioğlu, Twitter hesabından paylaşım yaparak “Ne oldu? Batuhan yanımda çalışıyordu, Suna torpilliydi, her şey organizeydi. Üstümüzden prim yapmaya çalışan köpekbalığının etrafında dolaşıp artıklarından beslenen parazitler misali kendini fenomen ilan edenler. İnsanların emeğine, başarısına laf atmak bu kadar kolay olmamalı” dedi.

“EVET MANYAĞIZ BİZ”

Sivrioğlu, paylaşımına “Sırf bunu söylemek için iyi iki şefi sona bırakıp birini elediniz yani” diyen sosyal medya kullanıcısına “Evet manyağız biz, en iyi yarışmacılarımızdan biri Twitter’a yazmak için eliyoruz” dedi.

SUNA İÇİN VEDA MESAJI PAYLAŞTI

Somer Sivrioğlu, yarışmadan elenen Suna’ya sosyal medya hesabından şu sözlerle veda etti: “İyi ki seni tanıdık Suna Aydın. Tek başına ayakta duran sağlam kişiliğinle, başarılarınla, lezzetinle, hiçbir zaman susmasan da bir kez bile bize saygıda kusur etmemenle, bize ve MasterChef Türkiye’ye çok şey kattin. Yolun açık olsun, kardeşim”

Masterchef'te Yasin birinci seçildi, Demet Akalın isyan etti İlginizi Çekebilir Masterchef'te Yasin birinci seçildi, Demet Akalın isyan etti
Loading...