Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef kim elendi, kim veda etti? İşte MasterChef eleme adayları…
MasterChef kim elendi, kim veda etti? İşte MasterChef eleme adayları…
MasterChef'te elenen yarışmacı belli oldu. İlk dokunulmazlık oyunun kazanan mavi takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanarak, eleme adayları arasına 4 kırmızı takım yarışmacısı soktu. Peki MasterChef kim elendi, kim veda etti? İşte MasterChef eleme adayları...
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Ekim 2019 - 00:15

MasterChef’te yemekler zorlaşıyor, zayıf yarışmacılar eleniyor. Birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım kendi içinde bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Birinci dokunulmazlığı Mustafa kazandı ve eleme adayı olarak Faruk Batuhan’ın ismini verdi. Kırmızı takım kendi içinde oylama yaptı. Alican ve Eda 4'er oy aldığı için eleme adayını takımın kaptanı olan Yasin belirledi. Yasin, Alican'ın ismini verdi.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise dokunulmazlığı Eda kazandı ve eleme adayı olarak Mustafa’nın ismini belirledi. Takım kendi içinde oylama yaptı. Yasin ve Batuhan eşit oy alınca takım kaptanı Yasin, eleme potasına Batuhan’ı yolladı.

MASTERCHEF’E VEDA EDEN İSİM: FARUK BATUHAN

Faruk Batuhan’ın elenmesi üzerinde Batuhan gözyaşlarına engel olamadı.

 

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Son güncelleme: 07:18 - 24.10.2019