Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef kim elendi? İşte MasterChef eleme adayları ve yarışmaya veda eden isim…
MasterChef kim elendi? İşte MasterChef eleme adayları ve yarışmaya veda eden isim…
"MasterChef'te kim elendi" sorusu bu hafta da yanıt buldu. Her iki takımdan da çıkan ikişer aday arasında MasterChef'te kim elendi belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takımın kazanmasının ardından, ikinci dokunulmazlığı Mavi takım kazandı. Her iki takımdan da ikişer adayın eleme potasına girdiği yarışmada kıyasıya mücadele yaşandı. Yarışmada bir ilk yaşandı ve Kırmızı takımın kaptanı Ekin kendini eleme adayı olarak gösterdi. Peki MasterChef kim elendi? İşte MasterChef eleme adayları...
Sozcu.com.tr
Magazin 17 Ekim 2019 - 00:37

MasterChef’te yemekler gittikçe zorlaşıyor. Yarışmacılar en iyi tabağı çıkarmak için mücadele ediyor. Son bölümde; Türkiye’ye özel köfteler; Akçaabat köfte, ekşili köfte, İzmir köfte, kadınbudu köfte, Bursa pideli köfte yapıldı. Mavi takımın yaptığı köfteler daha çok beğenildi ve dokunulmazlığı aldılar.

MASTERCHEF’E VEDA EDEN İSİM: YEKATERİNA

BİRİNCİ ELEME ADAYLARI

En iyi tabağı ortaya koyan BATUHAN dokunulmazlığı kazandı.

Batuhan'ın belirlediği eleme adayı: GÜZİDE

Mavi takımın oylama sonucu belirlediği isim: YEKATERİNA

İKİNCİ ELEME ADAYLARI

En iyi tabağı ortaya koyan ALİCAN dokunulmazlığı kazandı.

Alican’ın belirlediği eleme adayı: CEMRE

Kırmızı takımın belirlediği eleme adayı: EKİN

ELEME ADAYLARI: EKİN, CEMRE, GÜZİDE VE YEKATERİNA

1. EKİN
2. GÜZİDE
3. CEMRE

KAPTAN KENDİNİ ELEME ADAYI YAPTI

MasterChef Türkiye 31.bölümde dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda oylamada beklenmedik bir durum yaşandı. Rıfat, Murat ve mavi takım kaptanı Ekin 4 oy aldı. Aynı sayıda oy alındığı için eleme adayını Ekin belirledi. Ekin tercihini kendisinden yana kullandı..

Son güncelleme: 08:07 - 17.10.2019