Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef yeni sezon ne zaman? MasterChef Türkiye 2020 ne zaman başlayacak?
MasterChef yeni sezon ne zaman? MasterChef Türkiye 2020 ne zaman başlayacak?
MasterChef yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Bu yıl rekor sayıda başvurunun yapıldığı MasterChef'in yeni sezonunun tarihi belli oldu. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olacağı MasterChef Türkiye 2020 tarihi ve detaylar...
Magazin 25 Haziran 2020 - 10:27

MasterChef’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu. MasterChef’te yeni sezon Survivor’ın büyük finalinin ardındna başlayacak.

MASTERCHEF YENİ SEZON NE ZAMAN?

MasterChef yeni sezon bölümleri Survivor finalinden 2 gün sonra yayınlanmaya başlayacak. 16 Temmuz Perşembe günü yeni sezon ilk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak. MasterChef 2020’de ilk ay yarışmacı seçmeleri ekranlara gelecek.

MASTERCHEF’E NASIL BAŞVURULUR

14 MasterChef adayının kıyasıya rekabet edeceği programda profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna yer alacak. Bu üç isim programda hem jüri üyesi hem de sunucu olarak görev alacak. Masterchef başvurusu yapmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

MASTERCHEF BAŞVURU LİNKİ