Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef’te elenen isim belli oldu! MasterChef’te eleme ardından gözyaşları sel oldu
MasterChef’te elenen isim belli oldu! MasterChef’te eleme ardından gözyaşları sel oldu
MasterChef'te adım adım finale ilerlerken sona kala dört yarışmacıdan biri daha elendi. MasterChef'te Güzide, Alican ve Ekin'in elenmemek için yarıştığı eleme gecesinde şefler yarışmacılardan üç farklı lezzet yaptırarak, her birine puan verdi. Peki MasterChef'te kim elendi?
Magazin 28 Aralık 2019 - 00:15

MasterChef son bölümde kıyasıya mücadele nefesleri kesti. Cemre’nin adını yarı finale yazdırmasının ardından Güzide, Alican ve Ekin elenen isim olmamak için üç farklı yemekten en yüksek puan almak için yarıştı. Yarışmacıların topik, yoğurttun ön plana çıktığı bir adet yemek ve Beef Wellington yaptığı gecede elenen isim en az puanı alan yarışmacı oldu.

MASTERCHEF’TE ELENEN İSİM: EKİN

MasterChef eleme gecesi 1. yemeğinde şefler Topik isimli yemeği yarışmacılardan yapmalarını istedi. Yapılan ilk yemek ardından puan durumu şekilde;

Güzide: 22 Puan
Alican: 17 Puan
Ekin: 13 Puan

MasterChef eleme gecesi 2. yemek: Şefler bu kez yarışmacılardan yoğurtun ön planda olduğu bir yemek istedi. Yemek ardından oluşan puan durumu;

Güzide: 43
Alican: 36
Ekin: 29

 

Son güncelleme: 00:59 - 28.12.2019
Etiketler