Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef’te kim elendi? Final yaklaşırken MasterChef’te elenen isim…
MasterChef’te kim elendi? Final yaklaşırken MasterChef’te elenen isim…
MasterChef'te bir isim daha elendi ve yarışmada sadece 4 kişi kaldı. Zorlu eleme oyunu öncesinde yarışmacılar Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Acun Ilıcalı, Murat Boz, Saadet Özsırkıntı'dan oluşan takıma karşı yarıştı. Eğlenceli anlara sahne olan oyunda kazanan takım MasterChef yarışmacıları oldu. Peki MasterChef'te elenen isim belli oldu mu? İşte MasterChef'te kim elendi sorusunun yanıtı...
Magazin 21 Aralık 2019 - 00:19

MasterChef’te bir eleme gecesi daha geride kaldı, Ekin, Batuhan ve Alican’ın eleme potasında elenen yarışmacı olmamak için yarıştığı gecede ünlüler masası eğlenceli dakikalar yaşattı. MasterChef’te ünlüler takımında Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Acun Ilıcalı, Murat Boz, Saadet Özsırkıntı yer aldı, Beyazıt Öztürk takımın kaptanlığını üstlendi.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ: BATUHAN

MasterChef’te eleme yarışmasında potadaki isimler perde pilavı yaptı. Fırında hassas şekilde pişmesi gereken perde pilavını en kötü yapan isim olan Batuhan yarışmadan elendi. Alican ise son finalist oldu.

FİNAL ŞEKİLLENİYOR

Eleme potasındaki üç yarışmacı arasında oynanan eleme oyunu sonrasında MasterChef’te finale kalan son iki kişi belirlendi. Hafta içi finale kalan iki kişi Güzide ve Cemre olmuştu. Eleme oyununda Ekin, en başarılı tabağı yapan kişi olurken Alican MasterChef’te finale kalan son kişi oldu. Böylece 2019 MasterChef Türkiye finalistleri Cemre, Güzide, Ekin ve Alican oldu.

Son güncelleme: 08:23 - 21.12.2019