Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Masum Değiliz 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masum Değiliz ilk bölüm izle
Masum Değiliz 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masum Değiliz ilk bölüm izle
ATV ekranlarında yeni bir dizi başladı: Masum Değiliz... Başrollerinde Uraz Kaylaroğlu, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Damla Sönmez'in yer aldığı dizinin reytingleri merak ediliyor. Masum Değiliz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masum Değiliz dizisi hakkında ayrıntılar...
Magazin 31 Mart 2018 - 23:49

Masum Değiliz dizisi ilk bölümü ile ATV’de yayınlanmaya başladı. Lise yıllarından beri ayrılmamış üç yakın arkadaş; Mert, Emir ve Volkan. Mert’in nişanın olduğu gün, aralarında Mert’in nişanlısının kardeşi Umut’un da dahil olduğu büyük bir olaya karışırlar ve bu olay hepsinin hayatını değiştirir. O günden sonra her birinin tutması gereken bir söz, korumak zorunda oldukları bir sır vardır. Ama bu sır o kadar büyüktür ki taşıması o genç bedenlere ağır gelecektir. Masum Değiliz ikinci yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masum Değiliz dizisi ile ilgili merak edilenler…

MASUM DEĞİLİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Mert, Volkan ve Emir lise arkadaşlarıdır. Hepsi farklı mesleklerde kendilerine hayat çizseler de, birbirleri ile bağlarını asla koparmamışlardır. Umut ise, Mert’in nişanlanacağı Ceyda’nın kardeşi olarak bu ekibe sonradan dahil olmuştur. Olaylar Mert ve Ceyda’nın nişan gününde başlar.

Koruhan Ailesi nişan hazırlıkları ile uğraşırken, Umut, yeni taşınmış olduğu atölyesinde eniştesi Mert için parti vermektedir. Parti esnasında saatin farkına varmayan gençler, Emir’in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz’i de alarak, nişana yetişmek üzere apar topar çıkarlar. Umut’un komşusu Selin ve ailesinin de “hayatlarının en önemli gününe” dahil olmasıyla, birbirlerine yabancı olan bu iki grup insanın kaderleri, o gece yaşanan olayla trajik biçimde değişecek ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

MASUM DEĞİLİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MASUM DEĞİLİZ İLK BÖLÜM

Son güncelleme: 09:12 - 16.04.2018