Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Masum Değiliz 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masum Değiliz 2. son bölüm izle
Masum Değiliz 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masum Değiliz 2. son bölüm izle
Masum Değiliz 2. bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Aras Aydın ve Ushan Çakır'ın yer aldığı dizinin reytinglerdeki başarısı merak ediliyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 7 Nisan 2018 - 23:50

Masum Değiliz 2. son bölümde; nişan gecesinde yaşanan olayın ardından, Emir meseleyi kapatmak için uğraşırken, Mert olayın vicdani yükü ile boğuşmaktadır. Masum Değiliz 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MASUM DEĞİLİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Volkan’ın eşi Sema, kocası ve diğerlerinin nişandaki tuhaf davranışlarından şüphelenerek o gece neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Bu esnada, yola çıktığı günden beri babasından haber alamayan Selin, onun başına bir şey gelmiş olabileceğinden korkmaya başlar. Umut ise yaşadıkları travmatik olayın ardından bir türlü kendine gelemez. Paniğe kapılan Umut, olayla ilgili çok büyük bir hata yaparak her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.

Lise yıllarından beri ayrılmamış üç yakın arkadaş; Mert, Emir ve Volkan. Mert’in nişanın olduğu gün, aralarında Mert’in nişanlısının kardeşi Umut’un da dahil olduğu büyük bir olaya karışırlar ve bu olay hepsinin hayatını değiştirir. O günden sonra her birinin tutması gereken bir söz, korumak zorunda oldukları bir sır vardır. Ama bu sır o kadar büyüktür ki taşıması o genç bedenlere ağır gelecektir.

MASUM DEĞİLİZ SON BÖLÜM